Turnieje Wielkanocne o " Świąteczne Jajo ".

W sobotnie popołudnie w gminnej hali sportowej w Oleśnicy odbył się wielkanocny turniej halowej piłki nożnej seniorów.

W turnieju wystartowało 5 zespołów,które zostały podzielone na dwie grupy.Po rozegraniu meczy grupowych do fazy pucharowej awansowały drużyny z Świerznej, Smardzowa, Zarzyska oraz Nieciszowa. Zacięte i wyrównane mecze półfinałowe na swoją korzyść rozstrzygnęły drużyny Świerznej i Nieciszowa. W meczu finałowym lepsza okazała się drużyna Nieciszowa pokonując reprezentację Świerznej 1:0. W małym finale pomiędzy drużynami Zarzyska i Smardzowa zwycięstwo i trzecie miejsce zdobyła reprezentacja Zarzyska wygrywając w rzutach karnych 3:2.
Zwycięzcy nagrodzeni zostali pamiątkowymi pucharami, a nad prawidłowym przebiegiem
rozgrywek czuwali sędziowie p.Aleksander Chrzanowski oraz p.Mieczysław Głowaczewski.

Niedziela w gminnej sali sportowej w Oleśnicy zdominowana została  przez turnieje w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn.

W świątecznej rywalizacji kobiet wystartowało 5 drużyn z gminy i miasta Oleśnica. Zawody pomiędzy żeńskimi drużynami stały na wysokim poziomie i po wyrównanych meczach najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Nieciszowa wygrywając wszystkie swoje mecze. Tuż za nimi uplasowała się reprezentacja pań z Miasta Oleśnica. Miejsce trzecie na podium wywalczyła drużyna z Świerznej.

W turnieju mężczyzn wystartowały 4 drużyny, które swoją rywalizację rozegrali systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich meczy zwycięzcami całego turnieju zostali zawodnicy z Cieśli, wygrywając wszystkie mecze, drugie miejsce przypadło reprezentantom Świerznej, a trzecie miejsce na podium zajęła drużyna Poniatowic.

Zwycięskie drużyny w obu turniejach zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami, a nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie p.Aleksander Chrzanowski, p.Jan Barański oraz p.Stanisław Koziara.

Galerię zdjęć można zobaczyć TUTAJ. 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.