Wiosenne Biegi Przełajowe




  25 maja na terenie parku przy szkole podstawowej we Wszechświętem odbyły się wiosenne biegi przełajowe szkół podstawowych z gminy Oleśnica zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica oraz WKS Oleśniczanka. W tegorocznych biegach wystartowało ok.240 uczniów, którzy w trakcie zawodów wykazali się ogromnym zaangażowaniem i wolą walki, a całe zawody przebiegały w duchu „Fair Play”.
                                       
Indywidualne zmagania podzielone zostały według następujących kryteriów:    
Klasy I-IV dziewczęta i chłopcy - 400 metrów           
Klasy V-VII dziewczęta i chłopcy - 800 metrów.                                      

Najlepsza czwórka biegaczy z wyżej wymienionych grup została nagrodzona medalami, które wręczali: dyrektor GOK Oleśnica p.Dorota Bartczak, kierownik referatu oświaty i promocji p.Maciej Syta oraz przewodniczący komisji Kultury, Rekreacji, Sportu, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego p.Tadeusz Andreasik.

Na zwycięzców w klasyfikacji drużynowej czekał puchar wójta gminy Oleśnica,zdobywcy drugiego miejsca otrzymali puchar dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica, za zajęcie trzeciego miejsca przyznano puchar przewodniczącego Rady Gminy Oleśnica dla czwartej szkoły puchar przewodniczącego komisji Kultury, Rekreacji, Sportu, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego, a za miejsca piąte i szóste pamiątkowy puchar.

Punktacja ogólna:
1.Ligota Polska - 309
2.Gmina Oleśnica - 141
3.Sokołowice - 139
4.Ligota Mała - 105
6.Wszechświęte - 69

Wyniki poszczególnych biegów:

Dziewczęta rocznik 2010/11    
1.Lilianna Łubińska - SP Gm. Oleśnica
2.Karolina Kozera - SP Ligota Polska                    
3.Lena Nogaj - SP Wszechświęte                
4.Zofia Kłys - SP Ligota Polska        
Chłopcy rocznik 2010/11
1.Adrian Janczak - SP Ligota Polska
2.Filip Kapała - SP Ligota Polska  
3.Marcin Siepak - SP Ligota Polska  
4.Igor Kępa - SP Ligota Mała

Dziewczęta rocznik 2009    
1.Zuzanna Ligocka - SP Sokołowice                                                                           
2.Amelia Kotala - SP Ligota Polska                                  
3.Aleksandra Bielecka - SP Sokołowice                                                         
4.Sara Wawrzyńczyk - SP Ligota Polska  
Chłopcy rocznik 2009
1.Piotr Łękawski - SP Ligota Polska
2.Mateusz Hreczuch - SP Ligota Mała
3.Gracjan Hreczuch - SP Ligota Mała
4.Maciej Stępień - SP Ligota Polska                                                                                            


Dziewczęta rocznik 2008     
1.Oliwia Kałwińska - SP Sokołowice        
2.Zuzanna Bożek - Sokołowice        
3.Maja Grab - SP Wszechświęte             
4.Wiktoria Furmanowska - SP Gm. Oleśnica         
Chłopcy rocznik 2008        
1.Oliwier Łazarski - SP Sokołowice
2.Maciej Banaszewski - SP Gm. Oleśnica
3.Jan Nowak - SP Sokołowice
4.Cyryl Jarzęba - SP Ligota Mała

Dziewczęta rocznik 2007    
1.Katarzyna Kosińska - SP Ligota Polska             
2.Klaudia Łekawska - SP Ligota Polska                                                     
3.Nikola Klimczak - SP Sokołowice                                                              
4.Karina Balcerek - SP Gm. Oleśnica         
Chłopcy rocznik 2007
1.Jakub Janeczek - SP Wszechświęte
2.Wiktor Wzgarda - SP Ligota Polska
3.Dawid Gajda - SP Ligota Polska
4.Damian Batorowicz - SP Ligota Mała

Dziewczęta rocznik 2006    
1.Klaudia Malinowska - SP Gm. Oleśnica    
2.Aleksandra Żelazna - SP Gm. Oleśnica    
3.Andżelika Gajda - SP Ligota Polska     
4.Wiktoria Wesołowska - SP Ligota Polska    
Chłopcy rocznik 2006
1.Jakub Jabłoński - SP Gm. Oleśnica
2.Sebastian Krzysiek - SP Ligota Polska
3.Jakub Stępień - SP Ligota Polska
4.Brajan Korpowski - SP Ligota Polska

Dziewczęta rocznik 2005     
1.Magdalena Gliszczyńska - SP Gm. Oleśnica    
2.Amelia Aftowicz - SP Ligota Polska    
3.Oliwia Kajda - SP Gm. Oleśnica    
4.Oliwia Hes - SP Gm. Oleśnica    
Chłopcy rocznik 2005
1.Ksawier Choroszy - SP Sokołowice
2.Radosław Ratajski - SP Ligota Polska
3.Jakub Kaspryszyn - SP Ligota Mała
4.Damian Nowak - SP Ligota Polska

Dziewczęta rocznik 2004     
1.Marcelina Banasik - SP Sokołowice    
2.Kinga Kosińska - SP Ligota Polska    
3.Oliwia Łukowicz - SP Sokołowice    
4.Zuzanna Zwierzak - SP Ligota Mała    
Chłopcy rocznik 2004
1.Kacper Kukuczka - SP Ligota Polska
2. Kacper Kuświk - SP Ligota Polska
3.Filip Brocki - SP Ligota Mała
4. Jakub Połeć - SP Gm. Oleśnica

 

Galeria zdjęć znajduje się TUTAJ

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.