Finały młodzików i juniorów młodszych.

Mistrzostwa Gminy Oleśnica w piłce nożnej młodzików i juniorów młodszych.

W sobotę 2 czerwca w Ostrowinie odbył się "Piknik z Kulturą i Sportem" w trakcie którego przeprowadzono finałowe turnieje piłki nożnej młodzików oraz juniorów młodszych. W sezonie 2017/2018 zorganizowano 11 turniejów, w których łącznie uczestniczyło 10 drużyn, a nad prawidłowym przebiegiem całych rozgrywek czuwali sędziowie p.Piotr Całkosiński, p.Jerzy Maksymczak oraz p.Czesław Szczepaniak.

W rywalizacji młodzików w końcowym rozrachunku najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Krzeczyna, miejsce drugie zajęła drużyna z Dziadowej Kłody, a miejsce trzecie przypadło dla zawodników Wyszogrodu. Poza podium znalazły się kolejno drużyny z Boguszyc, Ostrowiny oraz Bogusławic. Królem strzelców został Norbert Ogrodnik z Krzeczyna zdobywając 25 bramek. Opiekunem zwycięskiej drużyny młodzików jest pan Tadeusz Haba.

Finałową rywalizację wśród juniorów młodszych wygrała drużyna z Smardzowa, miejsce drugie wywalczyła drużyna z Boguszyc, a miejsce trzecie zdobyła drużyna z Ligoty Polskiej. Tuż za podium znalazła się drużyny z Dziadowej Kłody. Królem strzelców został Michał Motyl z Boguszyc zdobywca 19 bramek, a opiekunem najlepszej drużyny juniorów jest pan Marcin Górny.

Dla wszystkich drużyn, zawodników oraz sędziów przygotowane puchary, statuetki oraz nagrody wręczali wójt gminy Oleśnica p. Marcin Kasina, dyrektor GOK Oleśnica p. Dorota Bartczak oraz przewodniczący komisji Kultury, Rekreacji, Sportu, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego p. Tadeusz Andreasik.

Galeria zdjęć znajduje się TUTAJ