Dzień Animatora Kultury i Sportu 2018

Impreza odbyła się 13.10.2018 w Ligocie Polskiej w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica. Ideą tego święta było wyrażenie wdzięczności dla wszystkich tych, którzy na co dzień wspierali działalność sportowo - kulturalną w Gminie Oleśnica w 2018 roku i tym wszystkim Dyrektor GOK Oleśnica Dorota Bartczak, w asyście Wójta Gminy Oleśnica Marcina Kasiny oraz Przewodniczącego Rady Gminy Tadeusza Kunaja wręczyła specjalne podziękowania.

W części artystycznej dla gości tym tarem na scenie wystąpiły zespół Smyki oraz gościnnie zespół Boćki z Przygodzic. Pragniemy serdecznie raz jeszcze podziękować wszystkim tym, którzy współpracują z nami na co dzień, i w szczególności Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Boguszycach i Centrum Rękodzieła we Wszechświętem, które pomogły w przygotowaniu poczęstunku i dekorowaniu sali. Wszystkim Animatorom kultury i sportu życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w swych działaniach!

Zapraszamy do obejrzenie galerii zdjeć z wydarzenia.