Jesienna międzynarodowa konferencja w GOK Oleśnica

Nowa strona konferencji już aktywna!

Zapraszamy już teraz na międzynarodową konferencję w Gminie Oleśnica, współorganizowaną przez Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica w terminie 27-28.10.2016.
Nową stronę internetową można odwiedzić pod adresem: https://encc-olesnica2016.com/

Tytuł konferencji w języku angielskim:
„CULTURE FOR SHARED, SMART, INNOVATIVE TERRITORIES’’
Towards 2020 European Regional development

Polski, nieco inny tytuł:
"Kultura Małych i Średnich Miast. Współpraca - Strategia na czasy hossy i bessy"

Konferencję współorganizują:
Europejska Sieć Centrów Kultury ENCC
Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica
Wędrujące Forum Kultury DOLNY ŚLĄSK

Współfinansowanie:
Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016
Unia Europejska w ramach programu Kreatywna Europa

Rejestracji na konferencję można dokonać na stronie internetowej wydarzenia - KLIKNIJ TUTAJ

Strona jest w języku angielskim - niedługo będzie również dostępna bliższa informacja w jęz. polskim.

Celem naszych działań jest sieciowanie i współpraca miast z terenami wiejskimi, szukanie szans rozwoju, wypracowanie rekomendacji i manifestu "Sieciowanie bez (terytorialnych) granic", przy okazji odbywającej się Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 i dzięki współpracy/inspiracji ze strony innych Stolic Kultury i nie tylko. GOK Oleśnica organizował w 2013 roku konferencję pt. „Kultura Pierwszego Kontaktu” ze środków Narodowego Centrum Kultury i przy współpracy Wędrującego Forum Kultury Dolny Śląsk. Wypracowane wtedy rekomendacje posłużyły za inspirację wielu wątków realizowanej obecnie, Dolnośląskiej Platformy ESK Wrocław 2016.

ZAPRASZAMY!!!