Jesienne biegi przełajowe

  W piątek 4 października odbyły się jesienne biegi przełajowe szkół podstawowych z gminy Oleśnica zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica oraz WKS Oleśniczanka. 

 

Tegoroczne zmagania po raz kolejny przeprowadzono na terenie parku przy szkole podstawowej we Wszechświętem. W biegach wystartowało ponad 240 uczniów, którzy w trakcie zawodów wykazali się ogromnym zaangażowaniem i wolą walki, a całe zawody przebiegały w duchu „Fair Play”.

 

Indywidualne zmagania podzielone zostały według następujących kryteriów: 

Roczniki 2012 - 2009 dziewczęta i chłopcy - 400 metrów 
Roczniki 2008 - 2005 dziewczęta i chłopcy - 800 metrów.

 

Najlepsza czwórka biegaczy z wyżej wymienionych grup została nagrodzona medalami, które wręczali: wójt gminy Oleśnica pan Marcin Kasina, dyrektor GOK Oleśnica pani Dorota Bartczak oraz pan Tomasz Domal z komisji Kultury, Sportu i Bezpieczeństwa.

 

Na zwycięzców w klasyfikacji drużynowej czekał puchar wójta gminy Oleśnica, zdobywcy drugiego miejsca otrzymali puchar dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica, za zajęcie trzeciego miejsca przyznano puchar przewodniczącego Rady Gminy Oleśnica, dla czwartej szkoły puchar przewodniczącego komisji Kultury,Sportu i Bezpieczeństwa, a za miejsca piąte i szóste pamiątkowy puchar.

 

Punktacja ogólna:

1.Ligota Polska - 251
2.Gmina Oleśnica - 179 
3.Sokołowice - 150 
4.Ligota Mała - 98
5.Smolna - 89
5.Wszechświęte - 89

 

Wyniki poszczególnych biegów:

 

Dziewczęta Rocznik 2012
1.Nadia Boroch - SP Gmina Oleśnica
2.Maja Janicka - SP Ligota Polska
3.Gabrysia Aftowicz - SP Ligota Polska
4.Natasza Ratajska - SP Ligota Polska
Chłopcy Rocznik 2012
1.Filip Wittek - SP Wszechświęte
2.Szymon Lis - SP Ligota Polska
3.Antoni Kotwa - SP Ligota Polska
4.Kacper Łubiński - SP Gmina Oleśnica

 

Dziewczęta Rocznik 2011
1.Natalia Wróbel - SP Wszechświęte
2.Maria Toch - SP Gmina Oleśnica
3.Julia Chanysz - SP Sokołowice
4.Lena Ogrodowiak - SP Smolna
Chłopcy Rocznik 2011
1.Igor Biskup - SP Ligota Polska
2.Szymon Szczęch - SP Sokołowice
3.Marcel Rudnicki - SP Sokołowice
4.Tymon Langer - SP Sokołowice

 

Dziewczęta Rocznik 2010
1.Karolina Kozeta - SP Ligota Polska
2.Natasza Krzak - SP Gmina Oleśnica
3.Liliana Kubińska - SP Gmina Oleśnica
4.Lena Nogaj - SP Wszechświęte
Chłopcy Rocznik 2010
1.Adrian Jańczak - SP Ligota Polska
2.Antoni Cieślak - SP Smolna
3.Kuba Dzieszuk - SP Wszechświęte
4.Jakub Lis - SP Ligota Polska

 

Dziewczęta Rocznik 2009 
1.Roksana Seweryńska - SP Wszechświęte 
2.Gabriela Marczak - SP Ligota Mała 
3.Anastazja Gomulska - SP Sokołowice 
4.Amelia Kotala - SP Ligota Mała 
Chłopcy Rocznik 2009
1.Franciszek Szydzisz - SP Gmina Oleśnica
2.Mateusz Hreczuch - SP Ligota Mała
3.Gracjan Hreczuch - SP Ligota Mała
4.Maksymilian Waszak - SP Wszechświęte

 

Dziewczęta Rocznik 2008
1.Oliwia Kałwińska - SP Sokołowice
2.Marcelina Szulc - SP Sokołowice
3.Zofia Gozdek - SP Wszechświęte
4.Oliwia Borysław - SP Sokołowice
Chłopcy Rocznik 2008
1.Oliwier Łazarski - SP Sokołowice
2.Dawid Gajda - SP Ligota Polska
3.Wiktor Pawłowicz - SP Gmina Oleśnica
4.Kuba Czerniawski - SP Ligota Polska

 

Dziewczęta Rocznik 2007
1.Klaudia Łękawska - SP Ligota Polska
2.Wiktoria Napieraj - SP Smolna
3.Hanna Szewczyk - SP Sokołowice
4.Martyna Kotniewicz - SP Ligota Mała
Chłopcy Rocznik 2007
1.Wiktor Wzgarda - SP Ligota Polska
2.Michał Domański - SP Sokołowice
3.Filip Adach - SP Ligota Mała
4.Maciej Michalski - SP Smolna

 

Dziewczęta Rocznik 2006 
1.Klaudia Malinowska - SP Gmina Oleśnica 
2.Wiktoria Wesołowska - SP Ligota Polska 
3.Andżelika Gajda - SP Ligota Polska 
4.Ola Żelazna - SP Gmina Oleśnica 
Chłopcy Rocznik 2006 
1.Jakub Jabłoński - SP Gmina Oleśnica
2.Oskar Bereta - SP Ligota Polska
3.Miłosz Brytan - SP Gmina Oleśnica
4.Kacper Kowal - SP Ligota Polska

 

Dziewczęta Rocznik 2005 
1.Natalia Gabor - SP Smolna 
2.Oliwia Małachowska - SP Gmina Oleśnica
3.Kinga Biegańska - SP Gmina Oleśnica 
4.Gabriela Wajerowska - SP Gmina Oleśnica
Chłopcy Rocznik 2005
1.Łukasz Kaspryszyn - SP Ligota Mała
2.Radosław Ratajski - SP Ligota Polska
3.Norbert Ogrodnik - SP Ligota Mała
4.Bartosz Kasina - SP Ligota Polska

 

Galeria zdjęć z wydarzenia.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.