"Zabierz książkę do domu"

Czas na akcję "Zabierz książkę do domu" - mobilna Gminna Biblioteka dostarcza książki do wszystkich miejscowości.

Deszczowy weekend odsunął nieco w czasie naszą akcję „Zabierz książkę do domu”, ale nie na długo.

Już od zeszłego piątku możecie znaleźć w niektórych miejscowościach gminy Oleśnica karton naszej MOBILNEJ GMINNEJ BIBLIOTEKI oznakowany plakatem informacyjnym.

Jutro zapowiada się słoneczny dzień, zatem od wtorku (26.05.2020) rozwieziemy książki do wszystkich miejscowości gminy Oleśnica. KARTONY z książkami znajdziecie w najbardziej uczęszczanych miejscach na terenie waszych miejscowości (np. sklep, przystanek lub przy świetlicy) wszędzie tam, gdzie będą bezpieczne i suche. Szukajcie kartonu oznaczonego naszym plakatem, który wypełniony będzie książkami do wzięcia na własność! JEŚLI SAM NIE CHCESZ KSIĄŻKI, TO MOŻE ZABIERZ JĄ DLA PRZYJACIELA LUB KOGOŚ Z RODZINY. PO PRZECZYTANIU PRZEKAŻ DALEJ.