Podziękowania od współpracowników

W związku z odejściem na emeryturę Pani Doroty Bartczak – Dyrektor GOK Oleśnica oraz Pani Grażyny Morawskiej - Mieszały – Głównej księgowej GOK Oleśnica,
Składamy Paniom serdeczne podziękowania za lata owocnej współpracy przy realizacji niezliczonej ilości wydarzeń kulturalnych i projektów a tym samym nieoceniony wkład w Życie Kulturalne Gminy Oleśnica.

Jesteśmy wdzięczni za zdobyte doświadczenie i możliwość rozwoju.
Życzymy Paniom radosnego i pełnego energii czasu na emeryturze, poświęconego na realizację osobistych celów, marzeń i pasji. Jako współpracownicy jesteśmy przekonani, że Wasza misja Ludzi Kultury jeszcze się nie kończy i będziecie obecne w naszych wspólnych działaniach, bo przecież - ćwierć wieku pracy i działań na rzecz społeczności lokalnej to wciąż za mało… :)