Pierwsze prace przy Ogrodzie Społecznym w Boguszycach Osiedlu

Za nami piękny słoneczny dzień pełen pracy i wrażeń! Z pomocą wójta Marcina Kasiny stare krzewy i suche drzewa zostały wycięte.

Odsłoniliśmy ciekawe zakątki boguszyckiego parku. Drewno po wysezonowaniu zużyjemy w naszym mobilnym piecu chlebowym a rozdrobnione gałęzie posłużą do podsypania nowych nasadzonych roślin. Wraz z wolontariuszami i przyjaciółmi z LGD Dobra Widawa w Oleśnicy oczyściliśmy teren wokół budynku nowej siedziby GOK Oleśnica w Boguszycach osiedlu. Dziękujemy za pomoc Pani Prezes LGD Dobra Widawa Agnieszce Kasinie oraz koordynatorce projektu Małgorzacie Olenieckiej. DZIĘKUJEMY BARDZO ZA WSPARCIE!!! Park pokoleń i tradycji z akademią ekologiczną powstanie w ramach konkursu grantowego "Działaj lokalnie" finansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ośrodek "Dzialaj lokalnie" - Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji video.