Komunikaty/Wyniki/Tabele

Halowe Mistrzostwa Gminy Oleśnica

Halowa piłka nożna seniorów.

Grupa "A" - sala sportowa w Sokołowicach.

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Zarzysko

6

18

77:28

2.

Ligota Polska

6

15

59:27

3.

Sokołowice

6

10

38:42

4.

Cieśle

6

8

44:39

5.

Wszechświęte

6

7

40:41

6.

Boguszyce

6

3

22:63

7.

Boguszyce Os.

6

0

25:64

 

Grupa "B" - sala sportowa w Ligocie Małej.

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Nowoszyce

5

15

43:18

2.

Krzeczyn

5

9

29:16

3.

Nieciszów

5

7

20:26

4.

Gręboszyce

5

7

25:31

5.

Piszkawa

5

5

15:24

6.

Świerzna

5

0

20:38

 

Tabela Finałowa.

Miejsce

Drużyna

I

Nieciszów

II

Sokołowice

III

Cieśle

IV

Zarzysko

 

Piłka siatkowa kobiet.

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Set

1.

Nieciszów

14

28

29:3

2.

Świerzna

14

24

25:7

3.

Sokołowice

14

10

10:21

4.

Wszechświęte

11

6

8:20

5.

Cieśle

14

4

6:27

 

Piłka siatkowa mężczyzn.

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Set

1.

Świerzna

10

18

19:4

2.

Poniatowice

10

12

12:9

3.

Gręboszyce

10

12

14:9

4.

Cieśle

10

8

10:13

5.

Zarzysko

10

6

6:15

6.

Nowoszyce

10

4

5:14

 

Tabela finałowa.

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Set

1.

Świerzna

3

6

 6:1

2.

Cieśle

3

4

 4:3

3.

Gręboszyce

3

2

 4:4

4.

Poniatowice

3

0

 0:6

 

Tenis stołowy.

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Set

1.

Nowoszyce

16

30

39:9

2.

Boguszyce

16

16

23:25

3.

Sokołowice

16

12

21:27

4.

Cieśle

16

12

16:32

5.

Krzeczyn

16

10

21:27

 

Miejsce

Zawodnik

Drużyna

I

Mariusz Kucharzyszyn

Nowoszyce

II

Bartosz Pytko

Boguszyce

III

Mariusz Jankowski

Boguszyce

IV

Przemysław Trzópek

Sokołowice


Komunikaty


Tabele/Wyniki/Zapowiedzi

Nazwa
Data dodania
Rozmiar
Komunikat 10
03/11/20
209.19 KB
Komunikat 9
03/03/20
200.10 KB
Komunikat 8
02/25/20
207.97 KB
Komunikat 7
02/18/20
219.89 KB
Komunikat 6
02/12/20
417.93 KB

Mistrzostwa Gminy Oleśnica w piłce nożnej seniorów

 

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Ligota Polska 

8

21

35 : 10

2.

Nieciszów

8

21

48 : 12

3.

Boguszyce Os.

8

19

26 : 11

4.

Świerzna

8

12

14 : 23

5.

Cieśle

8

11

22 : 23

6.

Dąbrowa

8

8

17 : 27

7.

Boguszyce

8

7

16 : 24

8.

Zarzysko

8

5

17 : 34

9.

Bogusławice   

8

0

  7 : 36


Mistrzostwa Gminy Oleśnica w piłce nożnej młodzików i juniorów młodszych

Tabela młodzików:

 

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Dziadowa Kłoda

-

-

- : -

2.

Wyszogród

-

-

- : -

3.

Krzeczyn

-

-

- : -

4.

Boguszyce

-

-

- : -


Tabela juniorów młodszych:

 

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Ligota Polska

-

-

     - : -

2.

Smardzów

-

-

- : -

3.

Dziadowa Kłoda

-

-

- : -

4.

Krzeczyn

-

-

- : -

5.

Wyszogród

-

-

- : -


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.