Komunikaty/Wyniki/Tabele

Mistrzostwa Gminy Oleśnica w piłce nożnej seniorów

 

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Ligota Polska 

8

21

35 : 10

2.

Nieciszów

7

18

35 : 12

3.

Boguszyce Os.

7

16

23 : 11

4.

Świerzna

7

12

14 : 20

5.

Boguszyce

7

7

13 : 19

6.

Dąbrowa

7

5

13 : 26

7.

Zarzysko

7

5

17 : 21

8.

Cieśle

6

5

13 : 19

9.

Bogusławice   

6

0

  5 : 28


Mistrzostwa Gminy Oleśnica w piłce nożnej młodzików i juniorów młodszych

Tabela młodzików:

 

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Dziadowa Kłoda

-

-

- : -

2.

Wyszogród

-

-

- : -

3.

Krzeczyn

-

-

- : -

4.

Boguszyce

-

-

- : -


Tabela juniorów młodszych:

 

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Ligota Polska

-

-

     - : -

2.

Smardzów

-

-

- : -

3.

Dziadowa Kłoda

-

-

- : -

4.

Krzeczyn

-

-

- : -

5.

Wyszogród

-

-

- : -


Komunikaty


Tabele/Wyniki/Zapowiedzi

Nazwa
Data dodania
Rozmiar
Komunikat 34
10/22/19
400.63 KB
Komunikat 33
10/15/19
399.24 KB
Komunikat 32
10/08/19
398.62 KB
Komunikat 31
10/01/19
215.23 KB
Komunikat 30
09/24/19
214.09 KB

Halowe Mistrzostwa Gminy Oleśnica 2019

Piłka siatkowa mężczyzn

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Set

1.

Gręboszyce

10

20

 20:1

2.

Cieśle

10

15

 15:6

3.

Poniatowice

10

12

 12:9

4.

Świerzna

10

12

 12:10

5.

Zarzysko

10

3

3:18

6.

Nieciszów

10

3

3:19


Tabela finałowa

Miejsce

Drużyna

I

Poniatowice

II

Gręboszyce

III

Cieśle

IV

Świerzna

 
Piłka siatkowa kobiet

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Set

1.

Nieciszów

15

27

  27:7

2.

Cieśle

15

23

23:12

3.

Świerzna

15

17

17:18

4.

Sokołowice

15

0

  0:30


Tenis stołowy

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Set

1.

Nowoszyce

10

14

 17:10

2.

Sokołowice

10

12

 17:13

3.

Krzeczyn

10

8

 13:17

4.

Boguszyce

10

8

 16:14

5.

Bogusławice

4

0

 0:9


Halowa piłka nożna seniorów

Grupa "A"- sala sportowa w Sokołowicach

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Ligota Polska

6

18

46:22

2.

Zarzysko

6

13

45:28

3.

Boguszyce Os.

6

12

54:45

4.

Wszechświęte

6

9

41:40

5.

Cieśle

6

7

34:39

6.

Poniatowice

6

3

24:39

7.

Boguszyce

6

0

 21:51


Grupa "B"- sala sportowa w Ligocie Małej

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Nieciszów

7

21

91:20

2.

Sokołowice

7

15

51:26

3.

Nowoszyce

7

15

50:21

4.

Świerzna

7

15

 61:76

5.

Gręboszyce

7

7

32:34

6.

Piszkawa

7

7

36:54

7.

Smardzów

7

3

29:62

8.

Bogusławice

7

0

16:73


Tabela finałowa

Miejsce

Drużyna

I

Nieciszów

II

Ligota Polska

III

Nowoszyce

IV

Boguszyce Osiedle

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.