GOK Oleśnica

“We are the Heart of Europe: Europe is our Home”

Kontynuujemy (wstrzymane na chwilę przez pandemię Covid-19) działania projektu “We are the Heart of Europe: Europe is our Home” /„Jesteśmy sercem Europy: Europa jest naszym domem”. W dniach 3-5 września odbyło się spotkanie organizacyjne z leaderami grup partnerskich organizacji naszego projektu w gminie Oleśnica.


“We are the Heart of Europe: Europe is our Home” /„Jesteśmy sercem Europy: Europa jest naszym domem” to projekt promowany przez GOK Oleśnica i partnerów z różnymi krajów Europy, przedstawicieli organizacji młodzieżowych i organów publicznych z Włoch, Łotwy, Hiszpanii, Bułgarii, Grecji i Węgier i oczywiście Polski. Działania projektowe mają na celu wzmocnienie poczucia tożsamości przynależności do Europy oraz zachęcać do wielokulturowego dialogu. Spotkania w ramach programu Projektu będą koncentrować się na promowaniu aktywnych tematów obywatelstwa europejskiego, takich jak świadomość wśród obywateli, zwłaszcza młodych ludzi, na temat przyszłości Europy oraz wyobrażenia, jakie napotykają młodzi ludzie na temat wyzwań, przed którymi stoi UE.

Projekt realizowany będzie w gminie Oleśnica już za miesiąc, tj. 5-11.10.2021 r. Wszystkich młodych ludzi, dla których ważna jest przyszłość Europy i nas obywateli Europy zapraszamy do udziału w naszym projekcie.

DSC02306

Wróc do listy aktualności

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądar