GOK Oleśnica

Finał gminnego tenisa stołowego 2022

W niedzielę 27 lutego w gminnej sali sportowej w Oleśnicy odbył się finał indywidualnych Mistrzostw Gminy Oleśnica w tenisie stołowym.


Wcześniej, bo już 6 lutego poznaliśmy zwycięzcę rywalizacji drużynowej, którą wygrała reprezentacja Boguszyc w składzie Bartosz Pytko, Adrian Szczepaniak oraz Krzysztof Wróbel, opiekunem drużyny jest pan Jan Machowski. Miejsce drugie w zaciętej rywalizacji wywalczyli reprezentanci Sokołowic, a trzecie miejsce na podium zajęli zawodnicy z Krzeczyna.

Lp. Drużyna M. Pkt. Set
1.Boguszyce 4 8 60:18
2.Sokołowice 4 2 28:48
3.Krzeczyn 4 2 27:49

W turnieju indywidualnym, który odbył się w minioną niedzielę udział wzięli reprezentanci Boguszyc, Krzeczyna oraz Sokołowic. Po bardzo zaciętych i wyrównanych pojedynkach do meczu finałowego awansowali Mariusz Kucharzyszyn z Sokołowic oraz Bartosz Pytko z Boguszyc. Zawodnik Sokołowic, broniący tytułu mistrza gminy Oleśnica, po bardzo emocjonującym i zaciętym meczu musiał w tym roku uznać wyższość świetnie grającego zawodnika z Boguszyc - Bartosza Pytko, który po zwycięstwie 2:1 w setach zapewnił sobie wygraną i ”Puchar Wójta” gminy Oleśnica. Miejsce trzecie w turnieju wywalczył Waldemar Krakowski z Krzeczyna.

Dla najlepszych drużyn i zawodników puchary i nagrody wręczali Marcin Kasina - Wójt Gminy Oleśnica, Monika Małobęcka - Wzgarda - dyrektor GOK Oleśnica, Tadeusz Kunaj - przewodniczący Rady Gminy Oleśnica.

Galeria zdjęć.

Wróc do listy aktualności

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądar