GOK Oleśnica

Finał tenisa stołowego 2020

 W niedzielę 23 lutego w sali sportowej w Ligocie Małej odbył się finał indywidualnych Mistrzostw Gminy Oleśnica w tenisie stołowym.


Wcześniej, bo już 9 lutego poznaliśmy zwycięzcę rywalizacji drużynowej, którą wygrała reprezentacja Nowoszyc w składzie Anna, Jan i Maksymilian Krowiccy oraz Mariusz Kucharzyszyn. Miejsce drugie w zaciętej rywalizacji wywalczyli reprezentanci Boguszyc, a trzecie miejsce na podium z lepszymi wynikami bezpośrednich spotkań zajęli zawodnicy z Sokołowic, wyprzedzając drużynę z Cieśli.

 

Lp. Drużyna M. Pkt. Set
1.Nowoszyce 16 30 39:9
2.Boguszyce 16 16 23:25
3.Sokołowice 16 12 21:27
4.Cieśle 16 12 16:32
5.Krzeczyn 16 10 21:27

 

W turnieju indywidualnym, który odbył się w minioną niedzielę udział wzięli reprezentanci Boguszyc, Krzeczyna, Nowoszyc oraz Sokołowic. Po bardzo zaciętych i wyrównanych pojedynkach do meczu finałowego awansowali Mariusz Kucharzyszyn z Nowoszyc oraz Bartosz Pytko z Boguszyc. Zawodnik Nowoszyc, broniący tytułu mistrza gminy Oleśnica, po dwóch bardzo emocjonujących i zaciętych meczach zapewnił sobie ponowną wygraną i tym samym po raz kolejny wywalczył ”Puchar Wójta” gminy Oleśnica. Miejsce trzecie wywalczył Mariusz Jankowski z Boguszyc.

 

Dla najlepszych drużyn puchary i nagrody wręczali przewodniczący rady gminy Oleśnica Tadeusz Kunaj oraz przewodniczący komisji Kultury, Sportu i Bezpieczeństwa Grzegorz Szymański.

20200223_124603

Galeria zdjęć z wydarzenia.

Wróc do listy aktualności

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądar