GOK Oleśnica

Folkowa Noc Świętojańska

Zapraszamy na wyjątkową noc! Noc, kiedy lato przejmuje władze w pogodzie. Najkrótszą noc w roku! Noc Świętojańską. Na terenie za świetlicą we Wszechświętem, 24.06.2023 od 18:00 „Folkowa Noc Świętojańska. II Przegląd Pieśni A Capella”.


W programie naszego wyjątkowego wydarzenia prezentacje zespołów ludowych, które będą wykonywać tradycyjne pieśni a capella, widowisko słowno-muzyczne „Narodziny Lata”.

Po przeglądzie a capella przewidziany jest poczęstunek przygotowany przez KGW we Wszechświętem, które w ramach programu Lasów Państwowych „Natura od kuchni” przygotowało dania z polskich lasów.
Nierozłącznym elementem Nocy Świętojańskiej są tradycyjne wianki. Będzie je można na miejscu wykonać, zgłosić do konkursu z atrakcyjnymi nagrodami oraz przejść z nimi w korowodzie by puścić je na wodę.

Podczas naszej Nocy Świętojańskiej  będzie również stanowisko fotografa portretowego oraz stoisko z letnimi poradami fryzjerskimi.

Całe rodziny zapraszamy do wzięcia udziału w przygotowanej specjalnie dla nich grze terenowej, której celem będzie znalezienie tajemniczego kwiatu paproci. Na najlepsze drużyny również czekają atrakcyjne nagrody.

Cała impreza zakończy się wyjątkowym – świętojańskim pokazem ogniowo-pirotechnicznym w wykonaniu grupy Ka-Boom.

Przybywajcie całymi rodzinami, aby razem z nami rozpocząć lato!

Zgłoszenia dla zespołów pragnących wziąć udział w przeglądzie można przesłać na zgloszenia@gokolesnica.pl

 

Folkowa-noc-świętojańska-2023

Wróc do listy aktualności

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądar