HALA 2024 - zgłoszenia drużyn sportowych.

Do dnia 3 listopada 2023 należy dokonać zgÅ‚oszeÅ„ gminnych drużyn sportowych do halowych rozgrywek w piÅ‚ce nożnej seniorów, piÅ‚ce siatkowej kobiet i mężczyzn oraz w tenisie stoÅ‚owym.

Zgłoszenia drużyn przyjmujemy w dziale sportu i rekreacji Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica: tel. 665 101 043 lub mailowo sport@gokolesnica.pl. Druki zgłoszeń są do odebrania w biurze działu Sportu i Rekreacji lub do pobrania na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica.

Drużyny, które nie dokonajÄ… zgÅ‚oszeÅ„ w/w terminie nie bÄ™dÄ… ujÄ™te w rozgrywkach.