Konkurs na zakładkę do książki

Ogłaszamy konkurs plastyczny „Najciekawsza zakładka do książki”!
Do udziału w nim zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Praca powinna nawiązywać do tematyki książki i/lub biblioteki.Wymiary pracy są nieograniczone a układ dowolny. Swoje dzieło można wykonać wszelkimi środkami artystycznymi, które nie zniszczą i nie pobrudzą książki. Szczegóły w regulaminie konkursu.

Na prace – razem z podpisanym oświadczeniem – czekają do 12. marca 2021 roku pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Boguszycach (Boguszyce 118A, 56-400 Oleśnica) oraz Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica (Boguszyce 102A, 56-400 Oleśnica). Najlepsi projektanci zakładek do książki zostaną nagrodzeni.

Regulamin konkursu na zakładkę do książki

Formularz zgłoszenia uczestnika do konkursu plastycznego

memy