GOK Oleśnica

Mistrzostwa gminy Oleśnica w tenisie stołowym

W niedzielę poznaliśmy zwycięzcę rywalizacji drużynowej o puchar wójta gminy Oleśnica.

Drużynowym mistrzem w tenisie stołowym w 2024 roku została trzeci raz z rzędu reprezentacja Boguszyc. Boguszyce rywalizowały w składzie Bartosz Pytko, Adrian Szczepaniak, Sebastian Sieradzki oraz Jan Machowski i Zdzisław Polowy, a opiekunem drużyny jest pan Jan Machowski. Miejsce drugie w zaciętej rywalizacji wywalczyli reprezentanci Sokołowic, a trzecie miejsce na podium zajęli zawodnicy z Krzeczyna.

Lp. Drużyna M. Pkt. Set
1.Boguszyce 4 6 59:16
2.Sokołowice 4 6 48:37
3.Krzeczyn 4 0 15:59

Finałowa indywidualna rywalizacja w tenisie stołowym odbędzie się 25 lutego w niedzielę o godz.10.00 w gminnej sali sportowej w Oleśnicy.

Zapraszamy mieszkańców gminy wiejskiej Oleśnica do udziału w indywidualnych mistrzostwach o „Puchar Wójta„ gminy Oleśnica. Zgłoszenia zawodników przyjmujemy do dnia 20 lutego w dziale sportu i rekreacji Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica: tel.665 101 043 lub mailowo sport@gokolesnica.pl.