GOK Oleśnica

Mistrzostwa gminy Oleśnica w tenisie stołowym - 2023

W niedzielę 26 lutego w gminnej sali sportowej w Oleśnicy odbył się finał indywidualnych Mistrzostw Gminy Oleśnica w tenisie stołowym.


Wcześniej, bo już 12 lutego poznaliśmy zwycięzcę rywalizacji drużynowej, którą wygrała reprezentacja Boguszyc w składzie Bartosz Pytko, Adrian Szczepaniak, Sebastian Sieradzki oraz Krzysztof Wróbel, a opiekunem drużyny jest pan Jan Machowski. Miejsce drugie w zaciętej rywalizacji wywalczyli reprezentanci Sokołowic, a trzecie miejsce na podium zajęli zawodnicy z Krzeczyna.

Lp. Drużyna M. Pkt. Set
1.Boguszyce 4 8 60:19
2.Sokołowice 4 4 48:34
3.Krzeczyn 4 0 11:66

W turnieju indywidualnym udział wzięli reprezentanci wszystkich drużyn biorących udział w rywalizacji drużynowej. Po losowaniu już na początku turnieju ubiegłoroczni finaliści Bartosz Pytko i Mariusz Kucharzyszyn spotkali się w pierwszym meczu i jak zwykle zagrali świetny mecz. W późniejszej fazie turnieju ponownie drabinka turniejowa połączyła tych zawodników i w ostatecznym pojedynku z turnieju odpadł Bartosz Pytko - indywidualny mistrz z poprzedniego sezonu. Po bardzo zaciętych i wyrównanych pojedynkach do meczu finałowego awansowali Adrian Szczepaniak z Boguszyc oraz Mariusz Kucharzyszyn z Sokołowic. Po emocjonującym i zaciętym meczu zawodnik z Boguszyc - Adrian Szczepaniak, zwyciężył 2:0 w setach i zapewnił sobie wygraną i ”Puchar Wójta” gminy Oleśnica. Miejsce trzecie w turnieju wywalczył Przemysław Trzópek z Sokołowic.

Dla najlepszych drużyn i zawodników puchary, statuetki i nagrody wręczali Marcin Kasina - Wójt Gminy Oleśnica, Monika Małobęcka - Wzgarda - dyrektor GOK Oleśnica, Tomasz Domal - wiceprzewodniczący Komisji Kultury, Sportu i Bezpieczeństwa.

Galeria zdjęć - kliknij

Wróc do listy aktualności

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądar