Piknik z Kulturą i Sportem

Zabawy sportowe, animacje artystyczne, znakowanie rowerów, dmuchańce i przejażdżki rikszą... to tylko niektóre z zaplanowanych atrakcji "Pikniku z Kulturą i Sportem". Impreza odbędzie się w sobotę 17.06.2023 od 15:00 na boisku w Boguszycach osiedlu.

Coroczna impreza rozpocznie się od dekoracji drużyn sportowych - seniorów, młodzików i juniorów młodszych - którzy w minionym sezonie walczyli o Puchar Wójta Gminy Oleśnica.
Podczas wydarzenia odbędzie się też wyjątkowy mecz nieoczywistych zawodników.
Na zakończenie spotkania koncert zespołu "Dżentelmeni".

PIKNIK (4)

Podczas pikniku będzie możliwość także pomóc chorującemu Mirosławowi Jankowskiemu w jego dalszej rehabilitacji.

Organizatorami "Pikniku z Kulturą i Sportem" są Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Gmina Oleśnica i Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica.