GOK Oleśnica

Powstanie kolejne wyjątkowe miejsce

Tuż przy siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica powstanie wyjątkowy Kącik Czytelnika z Domkiem dla Książek i Ławką Spotkań. Jeszcze w te wakacje będzie można skorzystać z Kącika.


Miejsce, które powstanie dzięki konkursowi grantowi „Działaj Lokalnie 2021”, jest kontynuacją działań zeszłorocznego projektu „Park Pokoleń i Tradycji z Akademią Ekologiczną”. Będzie to nie tylko miejsce dla czytelnika, ale również wypoczynku i kontaktu z naturą, miejscem edukacji i przestrzenią spotkań międzypokoleniowych. 

Rozstrzygnięcie konkursu grantowego „Działaj Lokalnie 2021”, odbyło się w siedzibie Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa w Oleśnicy.

W naborze zostało złożonych 11 wniosków a pomysł Kącika Czytelnika z Domkiem dla Książek i Ławką Spotkań zdobył najwyższą ocenę.

Konkurs przeznaczony był dla organizacji i instytucji, jak również grup nieformalnych mających siedzibę na terenie gmin: Bierutów, Czernica, Długołęka, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda, Jelcz – Laskowice, Międzybórz, Oleśnica, Syców, Wilków.

Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa przeznaczyła na konkurs grantowy kwotę 26 400,00 zł.

(fot. LGD Dobra Widawa)

Wróc do listy aktualności

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądar