GOK Oleśnica

Przędziemy historię Gminy Oleśnica

W każdej miejscowości Gminy Oleśnica powstanie fragment mapy. Potem wszystkie kawałki – sołectwa zostaną połączone w jedna wyjątkową, kolorową mapę wykonaną rękami mieszkańców. Chcesz dołączyć? Napisz, zadzwoń i działaj!


„Przędziemy Historię Gminy Oleśnica” to pierwsza część cyklu „Warsztatów edukacji twórczej z elementami arteterapii w ramach projektu socjalnego”. Cykl jest zorganizowany przez GOK Oleśnica na terenie wszystkich miejscowości gminy Oleśnica. Chcemy wspólnie z mieszkańcami stworzyć mapy Gminy Oleśnica z pomocą sztuk rękodzielniczych w każdym sołectwie. W efekcie końcowym wszystkie kawałki – sołectwa zostaną połączone w jedna kolorową mapę gminy Oleśnica wykonaną  pracą rąk.

Przędziemy-historię-gminy-oleśnica

Spotkania warsztatowe i wszelkie działania przeprowadzone będą z zachowaniem należytej ostrożności zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz Państwowego Inspektoratu Epidemiologiczno-Sanitarnego. Uczestnicy podzieleni będą na grupy 5 osobowe i będą pracowali w maseczkach. W pomieszczeniu dostępne będą środki dezynfekujące.

Wróc do listy aktualności

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądar