GOK Oleśnica

Turnieje "Mikołajkowe"

W sobotę w gminnej sali sportowej w Oleśnicy przeprowadzono "Mikołajkowe" turnieje piłkarskie młodzików i juniorów młodszych z gminy Oleśnica oraz dla gościnnie występujących drużyn młodzieżowych Pogoni Oleśnica.

 


W turnieju młodzików wystartowały drużyny z Dziadowej Kłody, Krzeczyna, Nowoszyc, Piszkawy, Dąbrowy oraz Pogoni Oleśnica. Cały turniej najmłodszych zawodników przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze i w duchu „fair play”. Bez punktowa gra w mikołajkowych meczach wpłynęła bardzo pozytywnie na wszystkich zawodników, którzy pokazali swoje ogromne zaangażowanie i duże umiejętności.

W zmaganiach juniorów młodszych wystartowały drużyny Nowoszyc, Piszkawy, Krzeczyna Dziadowej Kłody oraz Pogoń Oleśnica I i II. Mikołajkowa rywalizacja drużyn juniorskich była bardzo zacięta i wyrównana, a zwycięstwo w całym turnieju odnieśli zawodnicy z drużyny Pogoń I , wygrywając w finale z drużyną Pogoń II. Trzecie miejsce na podium zdobyli zawodnicy z Dziadowej Kłody, pokonując w bezpośrednim pojedynku drużynę Nowoszyc. Kolejne miejsca wywalczyli reprezentanci z Krzeczyna oraz Piszkawy.

Wszystkim zawodnikom uczestniczącym w obu turniejach zostały wręczone mikołajkowe upominki ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica.

 

Galeria zdjęć - kliknij

Wróc do listy aktualności

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądar