GOK Oleśnica

Turnieje "Mikołajkowe".

W sobotę w gminnej sali sportowej w Oleśnicy przeprowadzono "Mikołajkowe" turnieje piłkarskie młodzików i juniorów młodszych z gminy Oleśnica.


W turnieju młodzików wystartowały drużyny z Dziadowej Kłody, Nowoszyc, Piszkawy, Dąbrowy oraz Sokołowic. Cały turniej najmłodszych zawodników przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze i w duchu „fair play”. Bez punktowa gra w mikołajkowych meczach wpłynęła bardzo pozytywnie na wszystkich zawodników, którzy pokazali swoje ogromne zaangażowanie i duże umiejętności.
W zmaganiach juniorów młodszych wystartowały drużyny Nowoszyc, Krzeczyna, Dziadowej Kłody oraz Boguszyc. Mikołajkowa rywalizacja drużyn juniorskich była bardzo zacięta i wyrównana, a zwycięstwo w całym turnieju odnieśli zawodnicy z drużyny Krzeczyna. Rywalizacja o kolejne miejsca na podium była bardzo zacięta, a w końcowym rozrachunku miejsce drugie zajęli reprezentanci Nowoszyc tuż przed zawodnikami Boguszyc oraz Dziadowej Kłody.

Wszystkim zawodnikom uczestniczącym w obu turniejach zostały wręczone mikołajkowe upominki ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica.

Galeria zdjęć

Wróc do listy aktualności

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądar