GOK Oleśnica

Turnieje piłki siatkowej kobiet i mężczyzn.

W niedzielę 24 października w gminnej sali sportowej w Oleśnicy odbyły się turnieje w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn.


W turnieju kobiet wystartowały cztery drużyny z gminy Oleśnica, Sokołowice, Cieśle, Nieciszów oraz Świerzna. Zawody pomiędzy żeńskimi drużynami były bardzo zacięte i dostarczyły wszystkim zgromadzonym dużo emocji. Po wyrównanych meczach „każdy z każdym” najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Nieciszowa wygrywając wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce na podium wywalczyła reprezentacja pań ze Świerznej, miejsce trzecie zajęła drużyna Cieśli, a na czwartym miejscu turniej zakończyła reprezentacja z Sokołowic.

W turnieju mężczyzn podobnie jak w turnieju żeńskim wystartowały cztery drużyny, Poniatowice, Świerzna, AMO oraz TrustMateRockets. Panowie tak jak i panie rywalizowali systemem „każdy z każdym”. Cały turniej był bardzo zacięty i wyrównany, a większość meczy kończono tie breakami. Po rozegraniu wszystkich meczy zwycięzcami całego turnieju zostali zawodnicy ze Świerznej, drugie miejsce przypadło reprezentantom z Poniatowic. Trzecie miejsce na podium wywalczyła drużyna TrustMateRockets, czwarte miejsce na podium zajęli panowie z drużyny AMO.

Zwycięskie drużyny w obu turniejach zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami, a nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie Jan Barański, Aleksander Chrzanowski oraz Stanisław Koziara.

Galeria zdjęć: kliknij

Wróc do listy aktualności

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądar