GOK Oleśnica

Turnieje Wielkanocne

W niedzielę 10 kwietnia w gminnej sali sportowej w Oleśnicy odbyły się wielkanocne turnieje piłki siatkowej kobiet i mężczyzn.

 


W turnieju pań wystartowały trzy drużyny z gminy Oleśnica: Świerzna, Sokołowice oraz Cieśle. Zawody pomiędzy żeńskimi drużynami były bardzo zacięte i wyrównane, ale jak zwykle przebiegały w duchu rywalizacji „Fair Play”. Po rozegraniu wszystkich meczy z kompletem zwycięstw najlepszą drużyną okazała się reprezentacja pań z Świerznej. Drugie miejsce na podium walczyły panie reprezentujące Cieśle, a trzecie miejsce w turnieju przypadło drużynie Sokołowic.

Kolejne siatkarskie emocje czekały nas podczas turnieju mężczyzn, w którym wystartowały 4 drużyny: Invictus, Świerzna, Cieśle oraz Wszechświęte. Cały turniej rozgrywany był system „każdy z każdym”, a po emocjonujących i wyrównanych meczach najlepszą drużyną podobnie jak w turnieju żeńskim okazała się reprezentacja Świerznej wygrywając wszystkie swoje mecze. Tuż za nimi na drugim miejscu uplasowała się drużyna Invictus, a na trzecim miejscu swoje zmagania zakończyła drużyna z Wszechświętego. Tuż za podium na czwartym miejscu rywalizację zakończyli panowie z Cieśli.

Wszystkie drużyny nagrodzone zostały okolicznościowymi upominkami, a nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie Jan Barański oraz Stanisław Koziara.

Wszystkim sportowcom z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych, spokojnych świąt oraz smacznego jajka i mokrego dyngusa życzy dział Sportu i Rekreacji Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica.

Wróc do listy aktualności

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądar