Wszechstock - śwęto wolontariatu

Dzielisz z nami pasję do kultury? Chcesz współorganizować razem z nami wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, podczas których masz szansę zdobywać nowe znajomości i doświadczenia, które mogą zaprocentować w przyszłości? Zostań jednym z naszych wolontariuszy!

Aby zostać wolontariuszem Partnerstwa Lokalnego - Kultura to wspólna sprawa podczas Święta Wolontariuszy, które odbędzie się 15-16 września 2023 r. w miejscowości Wszechświęte w gminie Oleśnica, należy dokładnie zapoznać się z regulaminem dostępnym TUTAJ...

a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy

Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego dostaniesz potwierdzenie na podany adres email.

Więcej informacji znajdziesz także na stronie OKiS w Bierutowie lub bezpośrednio w Gminnym Ośrodku Kultury Oleśnica, Ośrodku Kultury i Sportu w Bierutowie, Gminnym Ośrodku Kultury w Dziadowej Kłodzie.

wszechstock-plakat