Aktualności sportowe

Jesienne biegi przełajowe 2018

3 października Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica oraz WKS Oleśniczanka na terenie parku przy szkole podstawowej we Wszechświętem zorganizowali jesienne biegi przełajowe. W tegorocznych biegach pomimo niesprzyjających warunków pogodowych wystartowało ok.220 uczniów z pięciu szkół podstawowych z gminy Oleśnica, którzy wykazali się dużym zaangażowaniem i wolą walki.

                                       

czytaj więcej

Podsumowanie sezonu piłkarskiego seniorów 2017/2018

  Dział Sportu i Rekreacji zaprasza 10 czerwca (niedziela) na boisko sportowe w Smardzowie gdzie odbędzie się podsumowanie Mistrzostw Gminy Oleśnica w piłce nożnej seniorów w sezonie 2017/2018.  

  Ok godz.17.30 po meczu Smardzów - Boguszyce Osiedle zostanie wręczony "Puchar Wójta" dla zwycięzców rozgrywek, medale drużynowe za miejsca I - III, puchar „Fair Play” oraz statuetka dla najlepszego strzelca.
                                     

czytaj więcej

Finały młodzików i juniorów młodszych.

Mistrzostwa Gminy Oleśnica w piłce nożnej młodzików i juniorów młodszych.
 
  W sobotę 2 czerwca w Ostrowinie odbył się "Piknik z Kulturą i Sportem" w trakcie którego przeprowadzono finałowe turnieje piłki nożnej młodzików oraz juniorów młodszych. W sezonie 2017/2018 zorganizowano 11 turniejów, w których łącznie uczestniczyło 10 drużyn, a nad prawidłowym przebiegiem całych rozgrywek czuwali sędziowie p.Piotr Całkosiński, p.Jerzy Maksymczak oraz p.Czesław Szczepaniak.

czytaj więcej

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.